icon

Assistant

3.4.4 için
Android

2.8

12

Gerçekten çalışan iyi bir sanal sekreter

398.2k

Bu uygulamayı oyla

+3

Assistant sesli komutlar aracılığıyla bütün ihtiyaçlarınızdan sorumlu olan, kullanıcıya her zaman ihtiyacı olan bütün bilgiyi sağlayan sanal ve kişisel bir sekreterdir.

Cihazın mikrofonuna 'Bir kahve istiyorum' dersiniz ve otomatik olarak Assistant konumunuza yakın yerlerdeki bütün cafeleri bulur ve sizin için haritadaki yerlerini işaretler ve hatta sesli komutlarla kapısına kadar size rehberlik eder.

Aynı şekilde istediğim şeyi bu sanal asistandan istersem bana yapabileceğini söyler. Örneğin söylediğim mesajla Facebook durumumu güncelleyebilir, dünyada neler olduğunu söyleyebilir veya Wikipedia'dan herhangi bir bilgiyi edinebilir.

Aslında oldukça nadir olan Assistant'ın kişiselleştirme ayarları iki farklı asistan görsel arasında seçim yapmanızı sağlar ve duvar kağıdınıza doğal bir arka plan isterseniz seçebilirsiniz.

Assistant size bir bilgi kaynağı, bir takvim ve daha da önemlisi her zaman cep telefonunuzun ekranında hazır olan herhangi bir kullanıcı için kullanışlı bir araçtır. Bulunduğunuz ortamın çok gürültülü olması ve konuşamamanız durumunda ise isterseniz yazabilirsiniz.
X